En İyi Hibrit Bilgisayarı Nasıl Seçerim?

Tarafından Admin

Bir hibrit bilgisayar , dijital ve analog hesaplamayı birleştirerek çok yönlü hale getirir, ancak ilk kez alıcıların anlayışlı müşterileri olması gerekir. Aramanız gereken ilk şey işlem hızı ve gerçek zamanlı olarak yapılan çevrimiçi veri işleme yeteneğidir. Bu, özellikle denklemleri hesaplarken mümkün olan en yüksek hızı elde etmenizi sağlayacaktır. Bir hibrit bilgisayar da kişiselleştirme ve aksesuarlar sunmalıdır. Kompakt boyut, özellikle seyahat için kullanılacak bir dizüstü bilgisayarda başka bir avantaj olabilir.

Önemli dosyalarınızı uygun şekilde saklamak için hibrit bilgisayarınızda bir çift çekirdekli işlemci arayın. Tercih ettiğiniz hafıza miktarına sahip bir tane bulamazsanız, genişletilebilir olduğundan emin olun. Harici bir sabit disk satın almayı da düşünebilirsiniz, ancak sisteminizin bir tane ile uyumlu olduğundan emin olun.

Güç tüketimi sizi endişelendirebilir, bu nedenle enerji verimli hibrid bir bilgisayar arayabilirsiniz. Çoğu hibrit bilgisayar, standart dizüstü bilgisayarlardan çok daha az güç kullanır, ancak satın alımınızı yapmadan önce bir derecelendirme istediğinizden emin olun. Ayrıca, hangi hibrit bilgisayarların enerji verimliliği açısından en yüksek olduğunu görmek için çevrimiçi yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca hibrit bilgisayarların kıyaslama testlerinde ne kadar iyi karşılaştırıldığını kontrol edin.

ilan

Yeni hibrit bilgisayarınızı saygın bir üreticiden satın aldığınızdan emin olun. Birçok büyük bilgisayar şirketi yardım için bir destek merkezi sunar. Çevrimiçi veya telefonla uğraşırken, 24 saat destek alacağınızdan emin olun.

İlginizi çeken bir hibrit bilgisayarda başka birçok özellik bulabilirsiniz. Müzik ve DVD’lerinizi yakmanızı kolaylaştırmak için yuva yüklü bir optik sürücü arayın. Eğer büyük bir film hayranıysanız, Blu-Ray ™ oynatıcı ile gelen bir hibrid bilgisayarı tercih edebilirsiniz.

Bütçeniz varsa, hibrit bilgisayarlarda en iyi fiyata karşılaştırma dükkanını karşılaştırmak isteyeceksiniz. Çevrimiçi veya doğrudan üreticiden iyi bir anlaşma bulabilirsiniz. Ayrıca, yeni hibrit makinenizde size para kazandırabilecek üretici indirimlerini kontrol edin.

Yenilenmiş bir hibrid bilgisayarı satın alırken dikkatli olun. İyi bir yenilenmiş model bulabilmenize rağmen, genellikle çarpılabilir veya ıskalanabilir. Bir kablosuz ağ bağdaştırıcısı ve yazıcı içeren bir paketi uygun fiyata bulabilirseniz, zaman ayırmaya değer olabilir.

ilan

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın